NL

Terug

Foam cleaner kit 500 ml

  • Projectmeubilair voor fabrieksprijzen Tooltip Labelwise heeft een eigen productiefaciliteit in Europa en in Azië.
  • Meer dan 30.000 producten op voorraad & volop maatwerk mogelijkheden
  • Interesse in betere prijzen? Koop direct vanaf de fabriek
  • 3D modellen beschikbaar in AutoCAD en SketchUp

Productomschrijving

Foam cleaner kit 500 ml

Met de foam cleaner bent u verzekerd van langdurig plezier van uw meubels. De foam cleaner is er namelijk voor gemaakt om alle 'harde' producten schoon te maken die geen vloeistoffen opnemen. 

De foam cleaner is geschikt voor de volgende materialen: Melamine, HPL, Glas, Keramiek, Marmer en ook gelakte oppervlakken. Denk hierbij bijvoorbeeld aan melamine tafels, glas van hanglampen en spiegels en gelakte tafelbladen/deuren.

Gebruikersadvies:

Spray de foam op het te behandelen oppervlak en direct met een niet pluizende doek in ronddraaiende bewegingen reinigen en droogwrijven.

Tip! Voor gebruik op een onopvallende plaatst testen op kleurechtheid en bestendigheid. Pa na het drogen vergelijken.

Het product is niet geschikt voor geolied hout! Daar is onze hout care kit dan wel weer geschikt voor.

Buiten bereik van kinderen bewaren.

U kunt dit product meer dan 1x gebruiken.



Maatwerk

Maatwerk

Maatwerk productie is mogelijk in Europa vanaf 4 stuks per kleur en in China vanaf 50 stuks per kleur. Dit kan met de bestaande stoffen van Labelwise of via het insturen van eigen stoffen. Informeer naar de mogelijkheden.

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Foam cleaner kit 500 ml

Foam cleaner kit 500 ml

€ --,-- (--,-- Incl. btw)