Sierkussen Day chenille stof roze 25 x 45
Sierkussen Day is een comfortabel en veelzijdig kussen dat sfeer en zachtheid toevoegt aan iedere zitplek. De chenille stof geeft het kussen een warme en luxe uitstraling, waardoor het goed toepasbaar is in uiteenlopende interieurconcepten. Door de verzorgde afwerking en de zachte touch is dit kussen een mooie aanvulling voor projecten waar uitstraling en comfort samenkomen.
Dit sierkussen is bekleed met chenille stof van 100% polyester. Polyester is sterk, slijtvast, vormvast en daardoor geschikt voor dagelijks gebruik. De stof heeft een Martindale score van 100.000, wat aangeeft dat deze zeer slijtvast is en langdurig mooi blijft bij intensief dagelijks gebruik. Daarnaast is de stof OEKO TEX gecertificeerd, wat het een bewuste keuze maakt voor verschillende interieurtoepassingen. Het kussen is bovendien makkelijk te combineren met de andere uitvoering binnen dezelfde serie.
Materiaal
Voor het onderhoud van de chenille stof is regelmatig stofzuigen met een zachte meubelborstel aan te raden. Vlekken kun je het beste direct en voorzichtig deppen om de stof mooi te houden. Voor extra verzorging en reiniging kun je gebruikmaken van een Textiel Care Kit. De stof is niet waterafstotend, dus het is belangrijk om vocht snel te verwijderen. Door de zachte structuur kan na verloop van tijd lichte pluisvorming ontstaan, wat kenmerkend is voor deze stofsoort en eenvoudig te behandelen is.
Belangrijk: Tijdens het weefproces komen er kleine losse stofdeeltjes in de stof terecht. Deze stofdeeltjes komen "vrij" door wrijving (zitten, aanraken, langslopen etc.) dit noemen we pilling. De pilling komt vooral in het begin voor, omdat op een gegeven moment de losse stofdeeltjes door de wrijving uit de stof zijn. Pilling heeft geen nadelig effect op de sterkte van de stof en is eenvoudig te verwijderen met de Pilling remover welke wij ook aanbieden op onze website (deze Pilling remover staat als gerelateerd artikel bij het product).
Materiaal/kleurcode: Dress me 27 Sage Green


