Stoel Bibi chenille terracotta
Dankzij de volledig gestoffeerde zitting én poten is deze stoel een echte eyecatcher binnen ieder projectinterieur. De comfortabele zitting en de strakke vormgeving maken Bibi uitermate geschikt voor horeca-, kantoor- of hospitalityomgevingen.
Materiaal
Stof Cloudy is een chenille stof gemaakt van 100% polyester. De stof heeft een Martindale score van 20.000, wat betekent dat deze slijtvast is. De stof is water- en vuilafstotend en is een duurzame keuze.
Onderhoud
De stof van de fauteuil is gemakkelijk af te nemen met een lichtvochtige doek. Wij adviseren om de fauteuil te onderhouden met onze textiel care kit, hiermee blijft de fauteuil beschermt en verwijdert u gemakkelijk eventuele vlekken.
Let op:
Dit product wordt geleverd met kunststof vloerdoppen. Dit is niet geschikt voor iedere vloer. Wij verwachten dat u zelf de verantwoordelijkheid neemt om uw vloer te beschermen met bijpassende vloerbeschermers.
Materiaal/ kleurcode: Cloudy terracotta